Trabzonspor MP Avrupa şansını artırdı. Antrenör Demir, son maçlarını da kazanacaklarını söyledi.
Beko Basketbol Ligi'nde, deplasmanda Royal Halı Gaziantep'i 73-68 yenen Trabzonspor Medical Park'ta, başantrenör Hakan Demir, "Kazandığımız için mutluyuz" dedi. Demir, "Trabzonspor büyük bir kulüp, büyük bir camia. Sezon bitmeden bizim için hiçbir şey bitmez. Esas olan hedefler. Trabzonspor forması üzerimizde olduğu sürece her maçı kazanmak için sahaya çıkmak zorundayız" diye konuştu.
"Avrupa'ya katılma, ligi üst sıralarda bitirme hedeflerimiz var" diyen Demir, şunları kaydetti: "Bu doğrultuda çalışmalara ve mücadelemize devam ediyoruz. Oyuncularımı gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Güçlü bir rakibe karşı gerçekten mükemmel bir oyun ortaya koydular. Bu maçı kazandığımız için mutluyuz. Önümüzde bir maç daha kaldı. Onu da kazanıp, sezonu bitirmek istiyoruz."