Trabzonspor Atıcılık takımı antrenörü Altıntaş: Yeni sezona iddialı hazırlanıyoruz.
ARA VERMEK YOK
Trabzonspor Atıcılık takımı çıta yükseltti. Atıcılıkta önemli başarıların sahibi olduklarına değinen Bordo-Mavili ekibin antrenörü Zeki Altıntaş, Bayram nedeniyle çalışmalara birkaç gün ara verdik. Ancak çalışmalarımızı aksatmadan disiplinli bir biçimde sürdürüyoruz. Geçmişte olduğu gibi bu yıl da Türkiyenin bir numarası olacağız dedi.
YENİ BAŞARILAR İÇİN
Bünyelerinde çok yetenekli sporcuların olduğuna değinen Altıntaş, Trabzonspor olarak her yıl milli takıma sporcu veriyoruz. Gerek ulusal gerekse uluslararası arenada hafife alınmayacak başarılarımız var. Önümüzdeki yıllarda bu başarılarımızı çok daha üst düzeye taşımak istiyoruz diye konuştu.