Trabzonspor futbol şube sorumlusu Yılmaz Büyükaydın, Antalya maçını kendilerine geldiklerini hatırlattı.
Trabzonspor futbol şube sorumlusu Yılmaz Büyükaydın, Antalya maçını kendilerine geldiklerini hatırlatarak, Ligin kalan maçlarında alacağımız sonuçlarla kısa sürede daha üst sıralara yükselmeyi hedefliyoruz. Ancak bizim için öncelikli amacımız kupa. Bizi Avrupa'ya taşıyacak en kısa yol olan Ziraat Türkiye Kupası'nda önce finale yükselmek, ardından da kupayı Trabzon'a getirmek biraz olsun sevinmemizi sağlayacaktır diye konuştu.