Trabzonspor'da Hami Mandıralı, Camiamız için Avrupa'da olmak çok önemli. İş bitti demek istemiyorum ama gruplara kalmaya artık yakınız, gururlu ve mu
Trabzonspor yardımcı antrenörü Mandıralı, Beşiktaş maçında kırılma anlarında rakibimiz avantaj yakaladı ve istediğimiz sonucu alamadık. Ancak Trabzonsporu o maçtan ölçmesin kimse. Zaten bunu Kukesi deplasmanında gösterdik, bu haftaki Çaykur Rizespor sınavında da tekrarlamak istiyoruz. Kukesi isim olarak kimsenin tanımadığı bir takım olabilir ama bu noktadaki hiçbir rakibi küçük göremezsiniz. Biz de bu bilinçteydik ve kazandık. Tur için 2-0 büyük bir avantaj, Trabzonda daha iyi bir oyun ve skor istiyoruz. Sonrasında da çok arzu ettiğimiz Avrupa Liginde yer alıp, kendi gücümüze denk rakiplerle neler yapabileceğimizi göreceğiz. Trabzonspor taraftarını şimdi önce Rize maçına sonra da Kukesi rövanşına bekliyoruz diye konuştu.