Trabzonsporun başarılı ön liberosu Aykut Akgün, taraftarların içinin rahat olmasını söyledi.
Derry City ile oynanan iki maçta da 90 dakika görev alan yetenekli ön libero formayı bırakmak istemediğini söylerken, Şimdi önümüzde Dimano Minsk maçı var. Hedefimiz bu karşılaşmayı da kayıpsız geçip bir üst tura yükselmektir. Camiamız bize inanıyor. Onların yüzünü bu sezon güldüreceğiz. Bunun için çalışıyoruz şeklinde konuştu.