Trabzon 1. Amatör Küme Play-Off Grubunun ilk haftasında dün Bölümlü Belediyespor Öözdilsporu 5-2lik skorla mağlup etti.
Trabzon 1. Amatör Küme Play-Off Grubunun ilk haftasında dün Bölümlü Belediyespor Öözdilsporu 5-2lik skorla mağlup etti. Golle başlayan karşılaşmanın ilk dakikasında Ömer Altun ile öne geçerken 18de Celal skoru eşitledi. 1-1. 18. dakikada Şafak Bölümlü Belediyesporu bir kez daha öne geçirdi. Ve ilk 45 dakika Yeşil-Beyazlıların 2-1 üstünlüğüyle sonuçlandı.
İkinci 45 dakikası da hızlı başlayan karşılaşmanın 55. dakikasında Celal Özdilsporu bir kez daha eşitliği getirirken 75te Ömer Altun Bölümle Belidiyesporu bir kez daha öne geçrdi. 3-2. 80de Ahmet ve 90da Serkan maçın sonucunu belirlerken Bölümlü Belediyespor 3 puanı 5-2lik galibiyetle aldı.
HAKEMLER: Yasin Kol ***, Murat Şener ***, Yakup Bulut ***
ÖZDİLSPOR: Cemil **, Sezgin **, Mehmet ** (Dk.89 Samet ?), Emrah **, Ali **, Barış **, Celal **, İbrahim **, Gürkan ** (Dk.86 Sedat ?), Hamza * (Dk.46 İskender **), Cüneyt **
BÖLÜMLÜ BELEDİYE: Ulvi ***, Burak ***, Emre ***, İbrahim ***, Rahman ***, Ömer Tasalı ***, Serdar ** (Dk.65 Ahmet ***), Orhan ***, Şafak *** (Dk.70 Sinan **), Ömer Altun ****, Yusuf *** (Dk.84 Serkan **)
GOLLER: Dk.1-75 Ömer Altun, Dk.18 Şafak, Dk.80 Ahmet, Dk.90 Serkan (Bölümlü Belediyespor), Dk.13-55 Celal (Pen) (Özdilspor)
K.KART: Sezgin (Maç Sonu) (Özdilspor)