Trabzonspor taraftarları, Haliçte bir araya gelerek bordo-mavili kulübün 45. kuruluş yıldönümünü binlerce meşale yakarak kutladı.
Trabzonspor taraftarları, Haliçte bir araya gelerek bordo-mavili kulübün 45. kuruluş yıldönümünü binlerce meşale yakarak kutladı. Trabzonsporun 45. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Haliçte düzenlenen binlerce Trabzonsporlunun katıldığı etkinlik, gövde gösterisine dönüştü.
Saat 16.00 gibi Haliç etrafında toplanan Trabzonsporlu taraftarlar, iftarı yaptıktan tam 61 dakika sonra binlerce meşaleyi aynı anda ateşe verdi ve Haliç bordo mavi dumanlar altında muhteşem bir görünüme kavuştu.