Trabzonspor'da Futbol Genel Direktörlüğü görevine getirilen Ünal Karaman, açık ve net konuştu.
İŞİMİZİ YAPACAĞIZ
Zorlu bir dönemden geçen Trabzonsporda Futbol Genel Direktörlüğü görevine getirilen Ünal Karaman, açık konuştu. Karaman, "Biz mevcut Trabzonspor'u bütün birimleriyle tanıma çabası içinde olacağız. Mazeret üretmeyeceğiz, işimizi yapacağız" dedi. Türkiye'de yabancı oyuncu sayısının herkesin kabul ettiği bir sorun olduğunu dile getiren Karaman, "Şunu bilmek gerekir ki; artık Trabzonsporda boşa harcanacak bir kuruş yok" vurgusunu yaptı.
HAYALİN İNSANI DEĞİLİZ
"Ufkumuz çok geniş ama hayalin insanları değiliz" diyen Karaman, şöyle konuştu: "Var olan takım kimliğinde başarıyı şehrimize getirebilecek bir kadromuz var. Oyuncularımızın hepsi bir değer ve onlardan alacağımız faydayı artırmaya çalışacağız." Karaman, futbolcularına Trabzonspor menfaatlerine uyacak bir teklif varsa kabul edeceklerini, olmazsa bu oyuncularla ligi götürmeyi düşündüklerini söyledi.