Trabzonspor Basketbol Takımı üst üste 3. zaferini Vestel karşısında elde etmek istiyor.
Türkiye erkekler Basketbol 2. Liginde mücadele eden Trabzonspor bugün deplasmanda Vestelspor ile kozlarını paylaşacak. Ligde son iki maçını kazanarak çıkışa geçen Bordo-Mavililer güçlü rakibini dize getirerek galibiyet serisini bozmak istemiyor. Zorlu mücadele saat 15.00da start alacak. Antrenör Halil Üner ligde iyi bir hava yakaladıklarını vurgulayarak, Vestel karşısında da iyi mücadele ortaya koyarak galibiyetlerimize bir yenisini daha eklemek arzusundayız dedi.
SERİ BOZULMAZ
Vestel maçının kolay geçmeyeceğini ancak zoru kolaya çevirmenin ellerinde olduğunu belirten Halil Üner, Oyuncularım verilen görevleri eksiksiz yerine getirme konusunda üzerine düşeni yaparsa salondan istediğimizi alıp evimize döneriz dedi. Hedeflerinin zirve olduğunu vurgulayan Üner, bunun yoluda istikrarlı sonuçlardan geçiyor. Son iki haftada iyi işler çıkardık. Aynı çizgimizde ilerleyeceğiz diye konuştu.