BAYBURTSPOR Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, 1-1’lik Erbaaspor ma- çını değerlendirdi. Uzunköprü; “Tebrikler Bayburtspor. Üç puan iyi olacaktı ama son dakika golü canımız sağ olsun. Böyle oynayan bu takım ligde kalacaktır. Elimizden kaçırdık lig ikincisini. Bu takım şu anda üç maçta alt sıradaki takımlarla puanları eşitledi. Bu oyuncu çıktı, bu oyuncu girdi bununla uğraşacak durumumuz yok. Bunlarla bakacak hoca da yok” diye konuştu.
HABER: SAFİYE SELÇUK