Teknik patron Çalımbay, İnşallah en kısa sürede bütün eksikliklerimizi giderip daha iyi olacağız dedi.
DÜZENİMİZ DEĞİŞTİ
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzon'a puanlar almak için geldiklerini belirterek, "Ama maalesef maçın başında gol yedik. Bu nedenle düşündüğümüz oyun düzenimizden uzaklaşmak zorunda kaldık. Sonra golü bularak istediğimizi yaptık ve ilk yarıyı beraberlikle kapadık" dedi.
TAKVİYE YAPMALIYIZ
Çalımbay, " Takımın mücadelesinden memnunum ama çok büyük bir tecrübe farkı vardı. Yeni bir takımız. Hatalarımız oluyor, eksikliklerimiz var. Şu bir gerçek, takviye şart. Maçı hemen çevirecek oyuncu azlığını hissettik, bir an önce bunu gidermeliyiz. İnşallah en kısa sürede bütün eksikliklerimizi giderip daha iyi olacağız" diye konuştu.