Ligde geride kalan 3 haftada henüz galibiyetle tanışamayan Rizespor’da Bursaspor maçına büyük önem veriliyor.
Yeşil-Mavililer güçlü rakibini devirerek ligdeki ilk galibiyetine imza atmanın planlarını yaparken başkan Metin Kalkavan, "Kazanmaktan başka çaremiz yok" diye konuştu. Üzerlerindeki kazanamama baskısını bu maçla birlikte atacaklarını ifade eden Kalkavan, "Teknik kadro ve futbolcularımız bu maçta üzerlerine düşeni yapacaktır" dedi.
Bursaspor maçını kazanarak yükselişe geçeceklerine inandığını söyleyen Kalkavan, "İlk 3 haftalık periyotta beklenen sonuçlara imza atamamış olabiliriz ama neler yapabileceğimize ilerleyen zamanlarda herkes şahit olacak. Bunun ilk adımını Bursaspor karşısında atarak taraftarlarımıza gelecek güzel günler için umut aşılayacağız" diye konuştu. Kalkavan, Bursaspor maçında taraftarlarını yanlarında görmek istediklerini de sözlerine ekledi.