Trabzonun genç ve başarılı boks antrenörü Yıldız Milli Takım baş antrenörlüğüne atandı.
LAYIK OLACAĞIM
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü boks antrenörü Mehmet Değermenciye onurlu görev. Türkiye Boks Federasyonu tarafından Yıldız Milli Takım baş antrenörlüğüne getirilen Değermenci bir kez daha göğsümüzü kabarttı. 2003 yılından bu yana milli takımlarda görev yapan Değermenci, en son 2012 Londra Olimpiyatlarında A Milli Takımda görev alarak olimpiyatlarda Trabzonu temsil eden tek teknik adam olmuştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeçe teşekkür eden Değermenci, görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağını söyledi. 5-15 Eylül 2013 tarihleri arasında Ukraynada yapılacak Yıldızlar Dünya Boks Şampiyonası öncesi, 22 Temmuzda Erzurumda hazırlık kampına iyi bir ortamda başladıklarını belirten Değermenci, burada sporculara güç ve kondisyon kazandırmayı amaçladıkları kaydetti.