Çağlayanspor Başkanı Yener Durmuş U-11 Ligi’nde oynanan Maçkaspor-Çağlayanspor maçını takip etti
. Karşılaşmanın ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Durmuş; “ Bugün deremin minik yürkelerinin nefes kesen mücadelesini izledik. Maç sonrası iki takımımızın oyuncularına karınca kararınca çikolata ikramında bulundu ve tebrik ettik. İnanılmaz ahlaklı, becerikli bir nesil geliyor. Şehrim ve derem adına çok mutluyum. Emeklerimizin karşılığını çocuklar gösterdikleri davranışlarla, performanslarıyla bizlere fazlasıyla veriyor. Hocalarımızı, oyuncularımızı gönülden kutluyorum. Başarılılarının devamını diliyorum” ifadelerine yer verdi.
HABER: İSMAİL DÜZGÜN