Trabzonspor Basketbol Altyapı Sorumlusu Necati Kazaz gelecekten umutlu.
HIZ KAZANDI
Trabzonspor Basketbol Kulübü altyapı takımları, yeni sezon hazırlıklarına Hayri Gür Spor salonunda başladı. Küçük, yıldız ve gençler kategorilerinde mücadele edecek olan takımlar, ilk çalışmalarını toplu halde gerçekleştirdi. Antrenmanda altyapıdan sorumlu yönetici Necati Kazaz, Genel Menajer Nihat Mala ve Şube Direktörü Mehmet Alemdağ da genç oyuncuları yalnız bırakmadı. Altyapı sorumlusu Necati Kazaz, her kesime hitap edecek bir altyapı oluşturacaklarını söyleyerek şöyle konuştu:
GENÇLERE SESLENDİ
Altyapıya herkesin ulaşabileceği bir anlayış getiriyoruz. Basketbolu zengin zihniyetten kurtarıp altyapıyı zenginleştirmek istiyoruz. Kazaz, genç sporculara da seslenerek, Geleceğimiz sizlerin ellerinde. Hepinizden öncelikli beklentimiz, camiamıza layık sporcular ve vatandaşlar olmanız. Göstereceğiniz gayret ve çalışmayla, gelecekte A takıma yükselmeniz ve bordo-mavili formayı Beko Basketbol Ligi'nde terletmeniz bizim için büyük mutluluk olur. Buna yürekten inanıyorum dedi.