Trabzonsporun başarılı file bekçisi Onur Kıvraktan mesaj var.
Ligde hiçte haz duymayacakları bir noktada bulunduklarını vurgulayan Onur, Herkesin içi rahat olsun. Trabzonsporu güzel yarınlara taşıyacağız. Bunun ilk adımını Antalya maçında atacağız dedi
YAKIŞANI YAPARIZ
Bordo-Mavili forma altında başarılı performans gösteren kaleci Onur Kıvrak camiaya umut dolu mesajlar gönderdi. Şuana kadar camianın beklentilerini karşılayamadıklarını vurgulayan yetenekli futbolcu, Her takımın böyle inişli çıkışlı dönemi olabalir. Camiamız panik yapmasın. Takımın kalitesiyle bulunduğu yer birbiriyle örtüşmüyor ama bize yakışanı yapacağız dedi.
AÇIĞI KAPATIRIZ
Ligde hiçte haz duymayacakları bir noktada bulunduklarını vurgulayan Onur, Zirve ile aramızdaki puan farkı sadece 5. Seri galibiyetlerle bu açığı kapatıp yarışa ortak olabiliriz. Trabzonsporu güzel yarınlara taşımak için hepimiz bu uğurda savaşımızı vereceğiz. Bunun ilk adımını Antalyaspor maçında atacağız. Herkesin içi rahat olsun dedi.