Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Birlik Nakliyat Düzyurtspor ikinci yarı hazırlıklarını sürdürürken yönetim de forvet arkası ve sol açık ara
İkinci yarı öncesinde anlaşmaya varılan Hakan, Yetkin, Hüseyin ve Erdinç takımla birlikte çalışmalara başlarken Mustafa Kaya’nın yurt dışında bulunmasından dolayı bugün takıma katılacağı belirtildi. Turuncu-Yeşilliler daha önce anlaşmaya vardığı Korhan Öztürk’ten olumsuz rapordan dolayı vazgeçtiği öğrenildi. Birlik Nakliyat Düzyurtspor Asbaşkanı Turgay Genç, arayışta olduklarını belirterek, "İki mevkide eksiğimiz var. Bu eksikleri gidermek için de çalışmalarımız sürüyor. Düşündüğümüz oyuncular kaliteli ve takımı taşıyacak isimler. Bu isimlerden en iyisini takımımıza katacağız. Hata yapma lüksümüz yok" diye konuştu.