Ömer Ortakudaş, rakipleri karşısında sezonun en kötü iç saha oyununu sergilediklerini belirtti.
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta, sahasında Kırklarelispor’a 2-0 mağlup olan Birlik Nakliyat Düzyurtspor’da teknik patron Ömer Ortakudaş, rakipleri karşısında sezonun en kötü iç saha oyununu sergilediklerini belirterek, ligin alt sıralarından uzaklaşmak ve galibiyet serisi yakalamak için çıktıkları karşılaşmada hesaplayamadıkları bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.
Karşılaşma boyunca düşüncelerini sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Ortakudaş, ikinci yarıda oyunda dengeyi kurmaya çalıştıklarını ancak bunda başarılı olamadıklarını anlattı. Ortakudaş, maçtaki başarısızlığa "Oyuncularımın beklenmedik performanslarını, bir hafta içinde üç maça çıkmalarına bağlıyorum. Peş peşe oynadığımız maçlar, oyuncularımı yorgun düşürdü" sözleriyle gerekçe gösterdi.