Ömer Ortakudaş, yakalıkları başarının tesadüf olmadığını geçen sezon ispatladıklarını belirtti.
Yeni sezonda Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek olan Düzyurtspor’da Teknik Direktör Ömer Ortakudaş, yakalıkları başarının tesadüf olmadığını geçen sezon ispatladıklarını belirterek, “3. Ligde ki ilk yılımızda başarımızın tesadüfi olmadığını gösterdik. Yeni sezonda daha zorlu bir maraton bizi bekliyor. Ancak elimizden geleni yaparak 2. Ligde de başarılı olacağız. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” deyi konuştu.