Trabzonspor'da Karabükspor maçında 3 gol yiyen Fatih için teknik ekip özel bir terapi uygulayacak.
Legia Varşova maçında sakatlanan Onur Kıvrak’ın en az 6 ay sahalardan uzak kalacağının belli olmasının ardından kaleyi devralan Fatih Öztürk’ün Karabükspor karşısındaki performansı da Bordo- Mavili kamuoyunun kafasında soru işaretleri doğurdu. Onur’un yokluğunda sezonun büyük bölümünde kaleyi koruyacak olan Fatih’in 3 gollü yenilgi karşısında oldukça bozulan moralinin, kritik sınavlar öncesinde düzeltilmesi için teknik ekibin yoğun bir terapi programı başlattığı belirtildi.