Trabzonspor, 2-1lik Rizespor galibiyetinin ardından hiç dinlenmeden Kukesi maçının mesaisine başladı.
Dün, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmmanda, Teknik Direktör Mustafa Akçayın takıma çok fazla yüklenmediği öğrenildi. Rizespor maçında oynayanların düz koşu ve pas çalışması yaptıkları antrenmanda diğer futbolcuların istasyon çalışmaları yaptıkları belirtildi.
Daha sonra çok uzun sürmeyen ve özel kurallarla oynanan çift kale ile süren antrenman, tüm futbolcuların yer aldığı düz koşu ile sona erdi. Bordo- Mavili takım, UEFA Avrupa Ligi Play-Off rövanş maçı için son antrenmanını bugün yapacak ve Kukesi maçının başlama saatine kadar kampa girecek. Teknik Direktör Mustafa Akçayın Kukesi maçında genç ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıkma ihtimalinden söz ediliyor.