TRABZONSPORDA bu sezon oynanan 5 resmi maçta kadronun değişmez isimlerinden biri olan Aykut Akgün, Kukesi karşısında gereken sonucu alacaklarını söyl
Deplasmanda oynanacak olan maçta işi bitirmek istediklerini söyleyen Aykut, Taraftarlarımız coşkuya hazır olsun dedi. Ligdeki Beşiktaş maçının geride kaldığının altını çizen Aykut, Aklımız sadece Kukesi maçında. Hedefimiz UEFAda guruplara kalmak. Bunun için de önümüzde bir engel kaldı. Kukesi ile yapacağımız karşılaşmaları kazanarak adımızı guruplara yazdıracağız diye konuştu.
Trabzonsporda oynuyor olmanın kendisi için çok büyük bir şans ve onur olduğunu söyleyen genç futbolcu Bordo-Mavili takıma geldim ve tam 5 maçtır hocam bana oynama şansı veriyor. Bu durumda insanın, hele benim yaşımdaysa havaya girmesi ve bu ağırlığı kaldıramaması her an gündeme gelebilir. Ama ben bu hataya asla düşmeyeceğim. Ne kendimi utandırırım ne de bana güvenenleri dedi.