Teknik patron Ahmet Ertem, artık sadece lige odaklanacaklarını söyledi.
İYİ BAŞLAYACAĞIZ
Giresunspor Teknik Direktörü Ahmet Ertem, ligde ilk maçların her zaman zor geçtiğini anımsatırken Çankırıspor karşısına 3 puan parolasıyla çıkacaklarını söyledi ve taraftarlardan Atatürk Stadını doldurmalarını istedi. Ertem, Lige moralli bir başlangıç yapabilmek için sahamızda oynayacağımız Çankırıspor müsabakasını kazanmayı hedefliyoruz diye konuştu.
HEDEFİMİZ BELLİ
Ertem, Artık tamamen lig maçlarına dayalı antrenmanlar yapacağız. Elimde iyi bir kadrom var. Bu kadrodan iyi bir karışım çıkartarak ideal takımın oluşması hususunda çaba harcayacağız. Sezonun ilk maçları her takım açısından çok zordur ancak biz saha ve seyirci avantajımızı kullanarak Çankırıspor karşısında kazanan taraf olmak istiyoruz dedi.