Sportif başarı hedefleyen Giresunsporda Teknik Direktör Ahmet Ertem, lige bu düşünceyle hazırlandıklarını söyledi.
İYİ ÇALIŞTIK
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Giresunsporda yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürerken Teknik Direktör Ahmet Ertem, lige damga vuran bir ekip olacakları düşüncesinde. Ertem, "İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Antrenmanlarda ve hazırlık maçlarında takımın ortaya koyduğu performans yeni sezon öncesi bizi memnun etti" dedi.
TARAFTAR DESTEĞİ
Ertem, "Giresunsporu eski günlerine döndürmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Ancak burada sadece bize sorumluluk düşmüyor. Taraftarımız da bize destek olmalı. Onların verecekleri destekle lige damga vuran bir takım olacağız. Giresunspor bu yıl sportif başarısıyla taraftarın yüzünü güldürecektir" diye konuştu.