Başkan Yardımcısı Hasan Ali Tütüncü, Cizrespor’u yenip kupada da yollarına kayıpsız devam etmek istediklerini açıkladı.
Giresunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Ali Tütüncü, takımın son haftalarda ortaya koyduğu performanstan çok memnun olduklarını söyledi. Hem skor hem de oyun olarak Giresunspor’a yakışır bir çıkış yakaladıklarını ifade eden Tütüncü, her geçen gün daha iyiye gittiklerini açıkladı. Tütüncü, şunları kaydetti: "Sezon başında da iyi futbol oynuyor ancak bunu skora yansıtamıyorduk. Son haftalarda güzel oyunumuzu skora yansıtmaya başladık. Giresunspor futbol kalitesi olarak her geçen gün daha iyiye gidiyor. Zevk veren bir oyun tarzımız var. Şimdiki hedefimiz bu başarıyı kalıcı hale getirmek."