Trabzon 2.Amatör Küme maçında Gülbaharspor ile Akçaabat Gençlik kozlarını paylaştı.
Yavuz Selim Sahasında oynanan müsabakada gülen taraf Gülbahar oldu. İlk yarısı golsüz beraberlikle sona eren müsabakanın 79.dakikasında Hakan ve 90.dakikasında Serkanın penaltı golleri ile Gülbaharspor sahadan 2-0 galip ayrıldı.
2-0
HAKEMLER: A.Bora Özkara***, Gülistan Şentürk***, Mehmet Kara***
GÜLBAHARSPOR: Gökhan***, Burak*, Hakan***, Ünal***, Evren***, Hamza***, Ramazan***, Emre** (Dk.75 Serkan*), Hami***, Furkan** (Dk.54 Onurcan*), Ozan** (Dk.82 Hayati*)
AKÇAABAT GENÇLİK: Serkan**, Ahmet**, Ümit**, Hamdi**, Rıdvan* (Dk.46 Enes*), Ali* (Dk.60 Berkay*), Yalçın* (Dk.71 Çağatay*), Taner**, Necati*, Mümin*, Müslim*
GOLLER: Dk.79 (pen.) Hakan, Drk.90 (pen.) Serkan (Gülbaharspor)
KIRMIZI KARTLAR: Dk.81 Hamdi (Akç.Gençlik), Dk.90 Burak (Gülbaharspor)