Trabzonspor'un yeni başkanı Hacısalihoğlu ve Yönetim Kurulu düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Törene Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Kurul Divan Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Divan Başkanı Ali Özbak, Divan, Sicil, Arşiv ve Müze ile Denetleme Kurulu üyeleri katıldı.
Genel Kurul Divan Başkanı Suat Hacısalihoğlu törende yaptığı, Yeni yönetime bundan sonraki süreçte başarılar diliyoruz. Yeni hedefler koyarak camiamızı en üst noktaya taşıyacaklarına inancımız ve güvenimiz tam. Yönetimin tüm Trabzonspor camiasını birleştirmesini diliyoruz dedi.
Divan Başkanı Ali Özbak ise 67. Genel Kurul sonrası göreve gelen yönetim kurulunu kutlayarak, Seçimle gelen bu yönetim kuruluna herkesin saygı duyması gerekir. İnanıyorum ki Trabzonsporu daha yüksek, daha yüce değerlere ulaştıracaklardır. Trabzonsporun özündeki bütünlük anlayışını geliştireceklerine de inanıyorum. Kendilerini sizlerin huzurunda bu güven duygusuyla kutluyor, başarılar diliyorum diye konuştu.
Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu da Trabzonsporun büyük bir takım olduğunu vurgulayarak, Trabzonspor dünyada da büyük bir takımdır. Yenilmez denen takımları yenerek gururumuz olmuştur. Bizim hedefimiz bu büyük takımı iyi bir aile ortamı oluşturup daha büyük başarıları yakalaması olacaktır. Yüce Allah çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun. Bu camianın birlik ve bütünlüğe ihtiyacı var. Kulübümüzün başarıları yakalaması adına ilkeli ve dürüst bir şekilde sportif başarıyı yakalaması için mücadele edeceğiz. Bu konuda özveriyle çalışıp Trabzonsporu özlenen ve beklenen hedeflere Allahın izniyle taşıyacağız dedi.
Konuşmaların ardından Genel Kurul Divan Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinee mazbatalarını verdi.