Trabzonspor Medical Park Başkanı Abiş Hopikoğlu ve Bordo-Mavili yöneticiler, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlunu ziy
Başkan Gümrükçüoğlu, Hopikoğlu ve yöneticilere teşekkür ederek, "Takımımızı sürekli takip ediyorum. Basketbola karşı özel bir ilgim ve sevgim var. Gerçekten kulüp büyük emek veriyorsunuz ve ben de bundan ötürü sizlere çok teşekkür ederim. Sevgili Muharrem Ustaya da verdiği katkılardan ötürü teşekkür ederim. Belediye olarak bizden ne isterseniz her türlü yardımı yapmaya hazırız. Yarın oynanacak Aliağa Petkim maçını kazanarak da şanssızlığımızı kıracağımıza inanıyorum." dedi.
Başkan Abiş Hopikoğlu da, Belediye Başkanı Sayın Orhan Fevzi Gümrükçuoğluna teşekkür ederek, Sayın Belediye Başkanımız bize bugüne kadar hep destek verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Lige iyi bir başlangıç yapamamış olabiliriz ama hedefimizden de asla sapmadık. Kupada nasıl son 8 takım arasına kaldıysak, ligde de aynı başarıyı göstereceğiz. Yeter ki taraftarımız bize destek versin. Ayrıca altyapıya da çok ciddi yönelimimiz var. Bu çalışmaların verimini önümüzdeki yıllarda elde edeceğiz diye konuştu.