Trabzonspor'un Polonyalı oyuncusu Adrian Mierjezewski Dinamo Minsk maçına odaklandıklarını söyledi.
GÜZEL BAŞLADI
Trabzonsporun Polonyalı orta saha oyuncusu Adrian Mierjezewski Dinamo Minsk maçına odaklandıklarını söyledi. Derry Cityi eleyerek tur atladıklarını ve moral bulduklarını hatırlatan Adrian, Her şey güzel başladı. Hem takım için hem benim için. İnşallah bu şekilde devam eder ve gruplara kalırız dedi.
KOLAY OLMAYACAK
Dinamo Minsk ile deplasmanda oynayacakları ilk maçtan avantajlı bir skorla dönmek istediklerini söyleyen Adrian, İşi ilk maçta bitirmek için çalışacağız. Bu doğrultuda maça hazırlanıyoruz. İşimiz kolay olmayacak belki ama biz zoru seven kaliteli oyunculardan kurulu bir takımız şeklinde ifadeler kullandı.