Yerli ve yabancı futbolcu takviyesi için titiz ve gizli şekilde çalıştıklarını bildiren Sözeri, yeniden Süper Lige yükselme parolasıyla başlayacaklar
TİTİZ ÇALIŞMA
Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, yeni sezona dönük kadrolarını oluşturmak için transferler çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Transferlerin büyük titizlikle devam ettiğini açıklayan Sözeri, "En kısa sürede takımın iskelet kadrosunu oluşturmayı planlıyoruz. Transfer çalışmalarımızı büyük bir gizlilik içerisinde yürütüyoruz" dedi.
İLK İDMAN 4 TEMMUZ
Sözeri, "Hem yerli hem de yabancı oyuncuların takıma kazandırılması için uğraşıyoruz. İnşallah güzel bir kadro oluşturup yeni sezona öyle başlayacağız. Temmuz ayının ilk haftasında yeni sezonun çalışmalarına başlayacağız. İlk antrenmanımız 4 Temmuz'da Durugöl Tesislerinde olacak" diye konuştu.