Trabzonspor kaptanı Onur Kıvrak dün akşam Avni AKer'de oynanan karşılaşmada adeta çılgına döndü.
Başarılı file bekçisi, Trdabzonsporun erken golle 1-0 öne geçmesinin ardından Rizesporun dalga dalga gelen atakları sırasında takım arkadaşlarını sürekli uyardı. Daha sonra üst üste yapılan hatalarla Rizesporun golü gelince de takım arkadaşlarına adeta isyan ederek, adam paylaşımındaki sıkıntıyı dile getirdi. Onur alınan galibiyetin ardından takım arkadaşlarını tek tek kutlayarak onların gönlünü aldı.