Trabzonspor yönetimi Kasımpaşada müthiş bir sezon geçiren Kalu Uche için gemileri yaktı.
SEFERBERLİK İLANI
Yetenekli futbolcuya gelecek sezon bordo-mavili formayı giydirme düşüncesinde olan kulüp yönetimi transferi bitirmek için düğmeye basmış durumda. Teknik Direktör Tolunay Kafkasın da transfer listesinin ilk sırasında yer alan Kalu Uchenin transferinin gerçekleşmesi için seferberlik ilan edildi.
YEŞİL IŞIK YAKTI
Özer Hurmacı ile birlikte Trabzonsporun kadrosunda görmek istediği Kalu Uchenin de Bordo-Mavililere yeşil ışık yaktığı, takımından ayrılarak büyük bir kulüpte futbol yaşantısını sürdürmek istediğini Kasımpaşa yönetimine söylediği öğrenildi. Trabzonspor yönetiminin sezon sonunda her iki futbolcuya imza attıracağı ifade edildi.