Trabzonspor Futbol Genel Direktörü Karaman, Trabzonspor'un karşılaşacağı Kukesi'yi değerlendirdi.
Trabzonspor Futbol Genel Direktörü Ünal Karaman, Bordo-Mavili takımın UEFA Avrupa Ligi Play Off müsabakasında karşılaşacağı rakibi Kukesiyi değerlendirdi.
Karaman, Rakibimiz bu sezon 6 resmi müsabaka oynadı. UEFA Avrupa Liginde buraya gelene kadar önemli rakipleri eledi. Dolaysıyla ciddiye aldığımız bir rakip. Kağıt üzerinde favori gözüküyor olabiliriz ancak futbolda rakibe saygı göstermezseniz, o kağıtlarda alabora olursunuz. Milli takım seviyelerinde tanıdığımız bir ülke, liglerini de takip ediyoruz. Ancak Trabzonspor olarak hedeflerimiz doğrultusunda bu maçı da geçeceğimize olan inancımız tam dedi.