Trabzonspor Medical Park'ın maçlarını izlemek için kombinesini alan taraftarlara hediye olarak forma verileceği belirtildi.
İşte Bordo-Mavili kulüpten konu ile ilhgili yapılan açıklama: "Yeni sezon kombine kartı alan taraftarlarımıza, yeni dizayn maç formaları hediye!
Bu sezon, Türkiye Birinci Basketbol Ligi ve EuroChallenge Cup'ta geçerli olan ve fiyatı 100 TL olarak belirlenen kombine kartların satışı, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri içerisinde yer alan kulüp binamızda, Tanjant mevkinde yer alan Hummel mağazasında ve Forum Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Hummel mağazasında tüm hızıyla devam ediyor.
Ayrıca, kombine kart alan taraftarlarımıza, yıllardır hasreti çekilen taraftar forması da hediye!
Olmazsa olmazımız taraftarımızın kombine kart satışlarına büyük ilgi göstererek, mücadele edeceği tüm kulvarlarda başarıya endeksli takımımızı yalnız bırakmayacağına dair inancımız tamdır.
Haydi taraftarımız, şimdi sıra sizde!"