Trabzonspor Teknik Direktörü Yanal, Çaykur Rizespor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Çaykur Rizespor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Yanal2ın açıklamaları şu şekilde, "İyi kovaladılar, biz kazandık. Oyun konusunda daha yoğunlaşmalıyız. Her maçta kazanan bir tavır sergilemek zorundayız. Yaklaşık bütün maçlarda aynı oyuncuları kullanıyoruz. Yusuf çok becerili ve önü açık bir oyuncu. Orta sahadaki oyuncuların da takım oyununa katkısı büyük. Oyun konusunda çok daha olgunlaşmak ve daha iyi olmalıyız. Top rakipteyken, yumuşak olduğumuzda rahat pozisyon veriyoruz. Oyunun iki yönünü de oynayan bir Trabzonspor gerekli. Bütün oyuncular oynayacak, 3 kulvarda gidiyoruz çünkü."