Trabzonda düzenlenen Türkiye Tekvando Federasyonu 2. Dönem Kuşak Terfi Sınavında sporcular göz doldurdu. Büyük ilgi gören sınav sonunda başarılı ola
Trabzon Belediyespor, Türkiye Tekvando Federasyonu 2. Dönem Kuşak Terfi Sınavını 70 sporcunun katılımıyla gerçekleştirdi. Ailelerin de büyük ilgi gösterdiği kuşak sınavı Kalkınma Gençlik Merkezinde yapıldı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalının da izlediği sınavda minik sporcular hünerlerini gösterdi. Sınavın ardından bir üst kuşağa geçen sporculara belgelerini Belediye Başkan Vekili Kınalı verdi.
Trabzon Belediyespor ve Milli Takım Antrenörü Muammer Aydemir, küçük yaşta bünyelerine kattıkları çocukların hem fiziksel hem de sosyal olarak hayata hazırladıklarını söyledi. Öte yandan kuşak sınavında gazetemiz spor muhabiri Yunus Mermertaşa Trabzonun sporuna ve tekvandoya verdiği katkılarından ötürü plaket takdim edildi. Mermertaş plaketini Kınalının elinden aldı.