Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor Antalya'da Kremlin Palas'ta yaptığı kampla ikinci yarı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, "Ligin ikinci yarısı daha zorlu geçecek. Bunun bilinciyle sıkı bir şekilde çalışıyoruz. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yaparak sezon sonunda ligi iyi bir konumda bitirmeyi hedefliyoruz" şeklinde konuştu.