Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk yarıyı 25 puanla 8. sırada tamamlayan Ofspor, ligi ilk beş takım arasında bitirmeyi hedefliyor.
Ligin ilk yarısında iç sahada aldığı 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 yenilgi ile 14 puan toplayan Bordo-Mavililer deplasmanda ise 3 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyetle 11 puan toplayabildi. İkinci yarı hazırlıklarına start vermeye hazırlanan Karadeniz ekibi teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer yapmak için de düğmeye basacak.