Başkan Saral, iki oyuncu ile anlaşma sağladıklarını söyledi.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Ofspor yeni sezon öncesinde kadrosuna takviye yapma girişimlerine hız verdi. Zorlu lig maratonuna eksiksiz girmenin planlarını yapan Bordo-Mavililerin son olarak Kırıkhanspor'dan Mehmet Balban ve Tarsus İdmanyurdu'ndan Cevher Toktaş ile her konuda anlaşma sağladığı ifade edildi. Ofspor Başkanı Olcay Saral, "İhtiyacımız olan futbolcularla bir bir anlaşma sağlıyoruz. Son olarak iki transfer yaptık. Mehmet Balban ve Cevher Toktaş'a imza attıracağız. İki isim de hem tecrübeli hem de yetenekli futbolcular. Yeni ekibimizle birlikte ligi rahat bir yerde bitirmek istiyoruz. Kısa zaman içerisinde yeni imzalar da attırabiliriz" dedi