Trabzonspor takım kaptanı kaleci Onur Recep Kıvrak, önemli bir maçı geride bıraktıklarını kaydetti.
Trabzonspor takım kaptanı kaleci Onur Recep Kıvrak, önemli bir maçı geride bıraktıklarını kaydederek, "Gerçekten rakibimiz iyi ve hazırdı. Yanılmıyorsam bu sezon 19. maçlarını oynadılar. Biz iyi bir ekibiz. Sonuçta Trabzonsporuz, Trabzonspor'un futbolcularıyız. Büyük camiaya layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Dinamo Minsk maçında olduğu gibi. Gerçekten savaştık diyebilirim. Takım arkadaşlarımı yürükten kutluyorum. Böyle devam edersek başarıyı yakalayacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.
İki ayaklı bir maç oynadıklarını ifade eden Onur, sözlerini şöyle tamamladı: "Trabzon'a avantajlı bir skorla dönüyoruz. Evimizde de maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Buraya geldiğimizde de arkadaşlarımla konuştuğumda kesinlikle kimsenin aklından beraberlik geçmiyordu. Buraya kazanmak için geldik. Trabzonspor, nereye giderse gitsin kazanmak için gider. Biz de kazandık, çok mutluyuz."