52 ORDUSPOR’DA Elazığspor maçında yaşanan hakem skandalının yansımaları devam ediyor. Karşılaşma boyunca Elazığspor’un 12’inci adamı olarak görev yapan Erkan Özdamar’a tepkiler çığ gibi büyüyor. Sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan taraftarlar; “Bir şehrin kaderiyle bu kadar oynanmaz yazıklar olsun. Bu hakeme derhal düdüğünü astırmazsanız size de yazıklar” olsun diyerek tepkilerini dile getirdiler.
HABER: SAFİYE SELÇUK