YENİ sezon öncesinde teknik direktörlük koltuğuna Ramazan Çelik’in oturtan ve hızlı bir transfer dönemi geçiren Orduspor 1967 bugün sahaya iniyor.
İlk etap kamp çalışmalarını kendi tesislerinde yapacak olan mor-beyazlılar bu etabın ardından ikinci etap için Afyon’un yolunu tutacak. Teknik dirketör Ramazan Çelik’in ilk etapta kuvvet ve kondisyon ikinci etap ise taktiksel çalışmalar üzerinden durması bekleniyor.
EROL TAŞKIN