Ligde şuana kadar beklentilere cevap veremeyen Orduspor’da başkan Nedim Türkmen paniğe gerek olmadığını söyledi.
Henüz ligin başında olduklarını vurgulayan Türkmen, “Zamanla Orduspor gerçek gücünü ortaya çıkararak ilk 6 yarışı içerisinde yerini alacaktır. Yönetim olarak buna inancımız tamdır. Camiamız bize güvensin” şeklide konuştu.
İlk 5 haftada alınan sonuçların hedefleri yolunda ölçü olmayacağını belirten başkan Nedim Türkmen, “Her takımın başına gelebilecek bir durumla karşı karşıyayız. Bu olumsuz süreci lehimize çevirmek için bazı tedbirleri almış durumdayız. Teknik kadro ve futbolcularımız da üzerlerine düşen görevi yerine getirerek bizi mutlu sonuçlara imza atacaklardır” dedi.