Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Örene teşekkür etti
2 HAFTADIR SÖYLÜYORUZ
Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Örenin düzenlemiş olduğu basın toplantısının ardından bir açıklama yaptı. Örene teşekkür eden Kulaçoğlu, şunları söyledi: Denetleme Kurulu raporu hakkında, Sayın Mahmut Örenin açıklamasını takdir ve memnuniyetle karşıladık. Bizim de 2 haftadır söylediğimiz gibi bazı odaklar ve bazı adaylar Trabzonsporu batmış bir kulüp gibi göstererek kongre sürecinde çıkar sağlamaya çalıştılar. Oysaki Trabzonspor kongresi Türk futbol kamuoyunda Trabzonspor için güzel bir vitrin olmalıydı. Batmış, tükenmiş, acz içinde verilen imaj Trabzonsporun güvenini zedeledi. Trabzonspor her zaman kendi kaynaklarını kendi döndürecek yapıya sahiptir şeklinde konuştu.
TRABZONSPORA KATKI!
Kulaçoğlu, Örenin yapmış olduğu açıklamaların ardından seçim sürecinde Trabzonspora büyük katkı sağladığını belirterek, Birilerinin söylediği maddi destek ile bazı çevrelerin istediği şekilde yapısını düzenleyecek bir camia değiliz. Biz bağımsız bir grup olarak 26 Mayıs Pazar günü görevi devralacağız. Görevi bıraktığımız zaman da yine bizim gibi bağımsız grupların aday olup kulübü taşıyabileceği bir Trabzonspor oluşturacağız. Sayın Örene, 31 Aralık 2000 kongresinden sonra o içeriden biz dışarıdan kendisi Trabzonsporun lehinden başka bir şey düşünmeyen, son derece fedakar, çalışkan ve dürüst bir Trabzonsporludur. Kendisinin seçim sürecinde yapmış olduğu açıklamadan ötürü Trabzonspora büyük katkı sağladığını düşünüyorum dedi.