Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay yarın akşam oynanacak UEFA 3. ön eleme rövanş maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi.
Hüseyin Avni Aker Stadında düzenlenen basın toplantısında konuşan Mustafa Reşit Akçay şunları söyledi; "İki ayaklı maçın ikinci ayağını oynayacağız. Deplasman istatistikleri yüksek bir takım ile oynayacağız. En son müsabakalarını kazandıkları maçta moral bularak bizim maça hazırlandılar. Bizim kazanmak için istediğimiz bir maç. Avrupa yolunda bu maç bizim için önemli bir viraj olacak.Oyuncularımız da çok arzulu ve istekli. Biz sadece sahada değil bütün camiamızla bu maçı oynayacağız. Kazanmak istiyoruz ama futbolun gerçeği olan oynanmadan da maç kazanılmıyor."