Trabzonspor Eski Başkanı, Milletvekili Faruk Özak, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı ve AK Parti İl Başkanı Adnan Günnar ile Bordo-Mavili kulüb
Özak ve beraberindekiler ziyarette Genel Sayman Engin Hacısalihoğlu, Altyapı Sorumlusu Ali Uzunay, Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Aslan, Çetin Kansız, Köksal Sadıklar, Ömer Demir ve Mehmet Terzi, Futbol Genel Direktörü Ünal Karaman ile görüştüler.
Trabzonsporun çok büyük bir kulüp olduğunu vurgulayan Özak, Bu büyük kulüpte çok onurlu bir görev üstlendiniz. Sizlere başarılar diliyorum dedi.
Altyapı Sorumlusu Ali Uzunay ise yönetim kurulu olarak camiada birlikteliğin sağlanmasına çok önem verdiklerini belirterek, Bu düşüncemizi genel kurul öncesi ve sonrası seslendiriyoruz. Birliktelik camiamız adına çok önemli. Sizlerin ziyaretinden büyük mutluluk duyduk diye konuştu.