Başkan Hüseyin Yangın, yeni sezon öncesinde umutlu konuşurken savaşan bir ekip yaratmaya çalıştıklarını ifade etti.
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Pazarspor yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir’de devam ederken Başkan Hüseyin Yangın iyi bir ekip kurduklarını ifade etti. Başkan Yangın, “Avanos kampında takımla beraber olarak hem antrenmanları hem de hazırlık müsabakalarını izleme imkânım oldu. Gördüğüm kadarıyla da iyi çalışan disiplinli ve önemli sporcuların olduğu ciddi bir kadromuz oluşuyor” dedi. Yangın, “Yeni sezonda keyif veren bir takım izleyeceğiz. Topun olduğu yerde çoğalan, savaşan bir takım görünümündeyiz. Yine hocamızın eksik gördüğü noktalara önemli transferler yapabileceğimiz gibi takımdan ayrılan oyuncularımızda olabilir. Sezon başına kadar yapılacak çalışmaların ardından çok daha iyi bir takım olacağız” dedi. Öte yandan Pazarspor kamp dönemindeki 5. hazırlık maçında Tokatspor’u 1-0 mağlup etti.