Trabzonsporda gol yollarında yaşanan sıkıntı Antalya deplasmanında da dikkat çekti.
Antalya deplasmanında 85 dakika önde götürdüğü karşılaşmada son 5 dakikada yediği iki golle sahadan 2-1 mağlup ayrılan Trabzonsporda bu sonuç soğuk duş etkisi yaratırken, Bordo-Mavililerin isteksiz oyunun yanı sıra özellikle pozisyon ve gol bulmakta yaşadığı sıkıntı bir kez daha gün yüzüne çıktı.
Adrianın golüyle 1-0 öne geçen Trabzonspor, skor avantajını yakaladıktan sonra özellikle ikinci yarıda oyundan kopması, topu ileriye taşımakta zorlanması ve Jankoyu topla buluşturmakta yaşadığı sıkıntı mağlubiyete zemin hazırladı.