Ligde kalmayı garantileyen Yeşil-Mavililerde yüzler gülüyor. Başkan Kalkavan, "Tabiri caizse ciddi bir korku atlattık. İnşallah önümüzdeki sezon daha
Kasımpaşa deplasmanından 1 puanla dönen Rizesporda lige tutunmanın sevinci yaşanıyor. Başkan Metin Kalkavan, kendileri için zor bir sezon olduğunu söyledi. Ligin ilk yarısını 16 puanla kapattıklarını anımsatan Kalkavan, "Oradan çok stresli, bir o kadar da zor maçlar oynayarak büyük bir geri dönüş yaptık ve ayağa kalktık. Başta teknik heyetimi ve futbolcularımı kutluyorum" dedi. Sezon içerisinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukları yaşadıklarını dile getiren Kalkavan, şunları kaydetti: "Tabiri caizse ciddi bir korku atlattık. İnşallah önümüzdeki sezon daha iyi sonuçlarla ligi iyi bir yerde bitireceğiz. Bu ligde her şeyin başı ekonomik güç. Önümüzdeki sezonun yapılanmasına hocamızla yapacağımız görüşmelerle başlayacağız. Tahminim bir hafta sonra Uğur hoca ile bir araya geleceğiz."
Selman KUTLU