Trabzon Süper Minikler Futbol Turnuvası nefes kesen final maçlarıyla son buldu.
KUPALAR VERİLDİ
Trabzon Süper Minikler Futbol Turnuvası Hekimoğlu Doğanspor-Akçaabat Tütünspor final müsabakası ile tamamlandı. 300 sporcunun mücadele etme şansı yakaladığı ve 14 takımın katıldığı turnuva Yavuz Selim Sahasında yapıldı. İlk kez düzenlenen turnuvada şampiyonluk kupasını Hekimoğlu Doğanspor kazandı.
YAVUZ SELİMİN ÖNEMİ
Şampiyon Hekimoğlu Doğansporun kupasını Tütünspor ikinci Başkanı Zeki Topsakal verirken Tütünspor ise kupasını turnuva organizatörü Yalçın Köroğlunun elinden aldı. Söğütlü Belediyesi turnuvayı üçüncü tamamlarken Trabzon Karadenizspor ise dördüncülükle yetindi. Köroğlu 300 minik çocuğun Yavuz Selim Sahasında spor yapma imkanı bulduklarına değindi. Köroğlu, Yavuz Selim Sahası yıkılmaması gerek. Aksi takdirde bu minik çocuklar nerede spor yapacak dedi.